#

sužinoti daugiau

kas yra admen?

Kai esi matomas, esi žinomas.

Esame reklamos žmonės. Mūsų tikslas – kad jūsų įvaizdis paliktų įspūdį ir įsimintų ilgam. Apie jus galvojame pirmiausia, nes jūsų verslo sėkmė atneša sėkmę mums. Reklamos gamybą Lietuvoje pradėjome vieni pirmųjų, 1992 m. Augant klientams, pelnėme jų pasitikėjimą, todėl plėtėsi ir įmonė. Ir šiandien nuolat ieškome inovatyvių sprendimų, kad visada būtume viena koja priekyje.

Kad patenkintume klientų poreikius, ne kartą suvienijome jėgas:

 • 2003 m. Neotika ir Neoninės reklamos studija tapo Reklamos sprendimų grupe;
 • 2005 m. Geltona ir Dizartas susijungė į Matomų idėjų jėgainę;
 • 2007 m. Reklamos sprendimų grupė, Matomų idėjų jėgainė ir ADD tapo ADMEN: vienais didžiausių reklamos gamintojų Baltijos šalyse.

Eksportuojame daugiau nei 70% produkcijos, o savo produktų ir veiklos civilinę atsakomybę esame apdraudę 1 mln. eurų. Draudimas galioja Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Danijoje, Norvegijoje, Suomijoje ir Švedijoje. Rūpinamės ne tik inovacijomis, bet ir ekologiška, saugia gamyba. Tai patvirtina mūsų įgyti standartai ir sertifikatai.

Standartai, sistemos, sertifikatai

Kokybės vadybos standartas ISO 9001 Aplinkosaugos standartas ISO 14001 Susistemintas gamybos planavimas, žaliavų, medžiagų, pusgaminių ir baigtos produkcijos apskaita Naudojama klientų valdymo sistema: pardavimų, darbų procesų, skaitmeninių dokumentų valdymas, darbo laiko apskaita Diegiama gamybos procesų efektyvinimo Lean sistema Taikoma darbuotojų motyvavimo sistema Gazelė 2013 sertifikatas

gamykla

Gamybinių patalpų plotas – 4500 m2. Iš viso ADMEN grupėje dirba virš 130 darbuotojų, 90 iš jų – gamybos padalinyje. Per metus pagaminame daugiau nei 5000 reklamos gaminių, kuriems naudojamos aliuminio plokštės, profiliai, organinis stiklas, dekoratyvinės plėvelės, specialūs tentai, dažai, įvairios tvirtinimo detalės, o LED instaliacija paverčia gaminius dar labiau matomais. Iš viso per metus sunaudojama apie 100,000 m2 reklaminių medžiagų. Į įrangą, patalpas, darbuotojų mokymą ir darbo sąlygų gerinimą investuojame nuolat, nes esame įsitikinę, kad tai – mūsų kelias į ilgalaikę sėkmę. Mums svarbus aiškus atsakomybių pasidalinimas. Kiekvienas daro tai, ką moka geriausiai.

 • Didelę patirtį sukaupę projektų vadovai rūpinasi pardavimais ir projektų valdymu.
 • Dizaino ir projektavimo skyriuje dirba atestuoti konstruktoriai, dizaineriai ir projektuotojai.
 • Tyrimų ir vystymo skyrius išskirtinis profesionaliais technologais, kurie diegia naujausius technologinius sprendimus ir kuria eksperimentinius gaminius.
 • Tiekimo skyrius atsakingas už nenutrūkstamą ir optimalų medžiagų tiekimą, sandėliavimą.
 • Gamybos skyriuje dirba reklamos gamybos, darbo saugos, kokybės, planavimo, logistikos, kitų gamybos procesų organizavimo specialistai.

techninės galimybės

 • Aliuminio, organinio stiklo, plastiko ir kitų medžiagų frezavimas 3D kompiuterinėmis staklėmis
 • Tūrinių raidžių šonų lankstymas CNC kompiuterinėmis staklėmis
 • Metalo lankstymas staklėmis, valcavimas
 • Aliuminio, juodo metalo virinimas, paruošimas
 • Miltelinis dažymas linijoje
 • Šlapias dažymas kameroje
 • Elektros, LED instaliacija, gaminių surinkimas
 • Plastikinių ruošinių, tentų ir gaminių iš organinio stiklo klijavimas
 • Plėvelių klijavimas, laminavimas staklėmis
 • Vakuuminis formavimas
 • Pjaustymas lazeriu, graviravimas
 • Putų polistirolio 3D pjovimas

kodėl admen?

esame ekspertai, darbą atliekame profesionaliai 1
siūlome kokybiškus gaminius už konkurencingą kainą 2
didžiuojamės savo klientais ir jų pasitikėjimu 3
kuriame ir įgyvendiname jūsų sėkmės istoriją 4

gamykla

sertifikatai

Gazelė 2013

ISO sertifikatai

pranešimai spaudai

Creating the Future of Lithuania UAB „Admen Baltic“ pardavimų užsienio rinkose didinimas

Pranešimas spaudai 2015-10-05, Vilnius UAB „Admen Baltic“ pardavimų užsienio rinkose didinimas UAB „Admen Baltic“ įgyvendino projektą „Naujos eksporto rinkos – naujos galimybės", dalyvaujant tarptautinėse parodose 2014-2015 metais“ (projekto Nr. VP2-2.1-ŪM-04-K-05-238), kuris finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo paramos, teikiamos pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir verslo aplinkos gerinimas" priemonę VP2-2.1-ŪM-04-K „Naujos galimybės“. Projekto tikslas – Didinti UAB „Admen Baltic“ pardavimus užsienio rinkose, dalyvaujant tarptautinėse parodose. Projekto įgyvendinimo metu įmonės teikiamos paslaugos buvo pristatytos tarptautinėse parodose: "МЯТНЫЙ ЛЕВ 2014" 2014 m. spalio 28-31 d., „Дизайн и реклама 2015“ 2015 m. balandžio 14-17 d., „Sign & digital UK“ 2015 m. kovo 24-26 d., „Fespa 2015“ 2015 m. gegužės 18-22 d., „Mebel“ 2015 m. rugsėjo 16-20 d. ir „Reklama 360” 2015 m. rugsėjo mėn. 29 – spalio mėn. 1 d. Projekto įgyvendinimas prisidėjo prie įmonės eksporto apimčių didinimo užsienio rinkose ir įmonės žinomumo bei konkurencingumo didėjimo. Bendrovės UAB „ADMEN BALTIC“ siekis – tapti viena stipriausių įmonių, dirbančių reklamos srityje. Siekiame nuolat plėstis ir tobulinti mūsų produktus atsižvelgiant į pasaulio tendencijas ir inovacijas, pelnyti neginčijamą autoritetą tarp verslo partnerių ir tarp investitorių. Esame savo srities žinovai, darbą atliekame profesionaliai. Didžiuojamės per trumpą laiką įgiję klientų pasitikėjimą. Džiaugiamės, kad mūsų patirtis virsta klientų verslo sėkme.